На ринку покрівлі
с 2010 года
Монтаж, консультація і супровід об'єктів
Повна комплектація покрівлі
Гарантія на продукцію

Металлочерепиця - як правильно вибрати?

Будівництво будинку вимагає ретельно продумати план робіт, з розумом підбирати всі необхідні матеріали. І хоча дах не найперший етап цього процесу, їй приділяється чимала увага під час проектування. Серед варіантів покрівлі провідна роль сьогодні займає металочерепиця. Їй віддають перевагу завдяки великому терміну придатності, зовнішньої презентабельності і високим експлуатаційним характеристикам готового виробу.

Металочерепиця на ринку представлена в великому асортименті. Для того щоб вибрати підходящий варіант, необхідно врахувати ряд параметрів, про які й піде мова нижче.

Метал

В основі своїй металочерепиця - це листи оцинкованої сталі. Якість матеріалу багато в чому залежить від товщини використовуваного металу. До цього параметру варто поставитися дуже уважно: недобросовісні виробники часто завищують на папері параметри шару сталі. При виникненні підозр легко перевірити товщину за допомогою мікрометра.

Цинковий шар виміряти складніше. Тут вже доведеться покластися на чесність продавця. Металочерепиця з найбільшим терміном служби має цинковий шар 275 г / кв.м.

Виробник

Не помилитися з вибором легше, якщо звернутися до перевіреної фірми-виробника. На заводах великих і відомих фірм металочерепиця завжди маркується особливим чином. Наявність фірмових позначень - сама по собі гарантія якості.

Важливо уточнювати і походження сталі. Сьогодні найбільш якісний матеріал для покрівлі надходить з Німеччини, Польщі, Словаччини.

Захист

Від впливу середовища листи оцинкованої сталі покриваються шаром полімеру. Найбільш міцним і дорогим його різновидом вважається матовий - модифікований поліуретан, що володіє високими показниками стійкості до впливу середовища. Альтернатива - поліестер, також користується попитом, але поступається по ряду показників.

Потрібно зауважити, що металочерепиця, що відповідає високій якості, виготовляється сьогодні і на території України. Виробники цього виду покрівельного матеріалу з успіхом конкурують з європейськими фірмами і активно збільшують асортимент продукції.

Купити металочерепицю (ціна в Києві)

На ринку покрівельних матеріалів Києва компанія «ВНК» співпрацює з провідними заводами України з виробництва металочерепиці та всіх комплектуючих до неї.

Головний асортимент продукції, нашої компанії:

Компанія «ВНК» пропонує металочерепицю за мінімальними цінами.