Монтаж покрівлі

Покрівельні роботи

Монтаж покрівлі - покрівельні роботи , які являють собою трудомісткий процес.

Правильна конструкція покрівлі повинна забезпечувати захист від попадання всередину вологи, вентиляцію підпокрівельного простору, а також захист від утворення конденсату і втрат тепла. Для цього, сучасна покрівля являє собою "багатошаровий пиріг", що складається з багатьох компонентів-шарів: 2-х підпокрівельних плівок, 3-х риштувань, утеплювача для покрівлі, покрівельного покриття. При цьому вкрай необхідно дотримуватися послідовність укладання шарів «покрівельного пирога». В іншому випадку вони не зможуть ефективно виконувати свої функції.

Сама технологія монтажу покрівлі, починається з монтажу кроквяної системи, для чого необхідно розробити план кроквяної системи з урахуванням кліматичних особливостей регіону, вітрових і снігових навантажень.

Всі розрахунки для виробництва покрівельних робіт повинні виконуватися відповідно до нормативних документів ДБН та ДСТУ. Саме тому рекомендується звертатися до фахівців-проектувальників покрівлі.

Для того, щоб приступити до покрівельних робіт, необхідно укомплектуватися наступними матеріалами:

  • покрівельні матеріали, такі як металочерепиця монтеррей, профнастил, м'яка, композитна або натуральна черепиця;
  • ізоляційні матеріали: підпокрівельні мембрани (гідроізоляційні і пароізоляційні) та утеплювачі;

  • систему водостоків, що складається з ринв і труб, кронштейнів ринви і труб, заглушок жолоби, воронки випускної, позначів;

  • добірні елементи покрівлі: карнизні (5) і торцеві (вітрові) планки (2), конькові планки (1), ендови зовнішню і внутрішню (3,4), планками снігозатримання (6), парасольок вентиляційних і пічних труб (8), планок примикань (7), віконних відливів (9), вікон мансардних, сходів, системи софітів для підшивки карнизів, саморізів покрівельних, систем безпеки покрівлі та ін.

  • пиломатеріали, брус, дошку обрізну, фанеру вологостійку, плити OSB, та ін. для виготовлення мауерлата, кроквяної системи та системи риштувань.

Покрівельні матеріали

Ми пропонуємо широкий вибір матеріалів для покрівлі від найбільш доступних до елітних покрівельних систем.

Покрівля з металочерепиці

Металочерепиця - покрівельний матеріал, що відрізняється практичністю і довговічністю. Він найбільш з усіх підходить до кліматичних умов України.

Композитна черепиця

Унікальний покрівельний матеріал - композитну черепицю - виготовляють з листа сталі, товщиною в 0,5 мм. Вона створює ефект покрівлі з натуральної черепиці.

Покрівля з профнастилу

Профлист використовують в якості покрівельного матеріалу, як в житловому, так і промисловому будівництві.

Покрівля з м'якої черепиці

Матеріал не схильний до впливу перепадів температур, ультрафіолету, атмосферних опадів та інших несприятливих кліматичних умов.

Натуральна черепиця

Черепиця повільно нагрівається і повільно віддає своє тепло, тобто створюються сприятливі умови в мансардному приміщенні.

Покрівля з ондуліна

Ондулін (єврошифер) - оригінальний покрівельний і облицювальний матеріал, що випускається французькою фірмою ONDULINE вже більше 50 років.