Про компанію

Головний асортимент продукції, яку пропонує компанія ВНК:

Персонал компанії «ВНК» з радістю допоможе Вам підібрати металочерепицю, а також порекомендувати виготовлення комплектуючих за Вашими індивідуальними кресленнями або стандартними.
В офісі компанії ВНК можна ознайомитися з усіма покрівельними матеріалами, представленими на сайті.

Компанія «ВНК»

Вибір металочерепиці

Металочерепиця - на сьогоднішній день один з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Як же вибирається цей матеріал? Кожен вибере металочерепицю, ціна якої доступна, а надійність - висока. Саме такий товар пропонує вам фірма «ВНК». «ВНК» один з найбільших продавців металочерепиці в «Києві».

ВНК - гарантія високої якості будь-якого кровельног матеріалу. Компанія налагодила тісні, надійні контакти з кращими світовими та українськими виробниками покрівельних матеріалів. Звертаючись до компанії ВНК, ви можете вибрати кращі профілі, будь-які кольори металочерепиці, не кажучи вже про варіанти верхнього покриття сталевого листа, якими володіє наша металочерепиця (матове, глянцеве, пурал і т.д.).

Наша спеціалізація - продаж металочерепиці всіх видів (в основному це металочерепиця українського виробництва, але тут необхідно підкреслити, що в цьому випадку мається на увазі виготовлення черепиці з провідних виробників, за доступними цінами). Однак при будь-якому покритті і кольорі, якість металочерепиці, яку пропонує компанія «ВНК», незмінно високо: для вас ми вибираємо металочерепицю, яка відповідає найсуворішим запитам.

Наш товар зберігається на обладнаних відповідно до новітніх технологій і кращих європейських аналогів складах. Продаж металочерепиці зі складу ведеться на високопрофесійному рівні, що є гарантією прекрасного стану товару, що купується клієнтом. Рівнем, що передує надходження товару на наші склади, є лише завод металочерепиці - і ніяких фірм-посередників! Таким чином, в даному колі існує лише дві ланки - виробник металочерепиці та компанія «ВНК».

У нас існує непорушне правило: ми пропонуємо лише продукт, виготовлений з дотриманням всіх тонкощів техпроцесу. Пристрій покрівлі з металочерепиці не терпить відхилення від встановлених норм: найменше порушення техпроцесу може спричинити за собою серйозні наслідки. Потрібно відзначити, що процес, кінцевою ланкою якого є продаж металочерепиці, складний і складається з безлічі етапів. Проведення всіх необхідних процедур передбачає неодмінна наявність такого фактора, як спеціальне дороге сучасне обладнання для виробництва металочерепиці.

Якщо продукція заводу - металочерепиці, то обладнання, яке "не дотягає" до певних норм, неминуче призводить до браку (чого практично не трапляється на солідних підприємствах, які зарекомендували себе). Компанії-виробники, які не хочуть занадто витрачатися на обладнання для виробництва металочерепиці, вільно чи мимоволі, вводять потенційних покупців в оману.

Справа в тому, що металочерепиця, технологія виготовлення якої порушена, може, на перший погляд, відповідати необхідним естетично вимогам, але термін її експлуатації виявиться недовгим. Так, металочерепиця (лист), що має, наприклад, невірну товщину, вже змушує задуматися про термін її служби.

Компанії-виробники, які є нашими партнерами "Сталекс", "Альба Профіль Україна", "Тактум", не виробляють браку, дотримуються всіх необхідних норм, які мають на увазі поняття «справне, надійне обладнання для виготовлення металочерепиці». Таким чином, на наших складах - не просто металочерепиця від виробника, а якісний товар від відповідального виробника, що добре зарекомендував себе .

Виробництво металочерепиці (або інакше - виготовлення металочерепиці) починається з виготовлення спеціальних профілів, товщина яких від 0, 4 до 0, 5 мм (здійснюючи розрахунок металочерепиці для вашої покрівлі, це необхідно прийняти до уваги). Потім ці заготовки покриваються шаром металу або цинку. Таке покриття допомагає захистити черепицю від руйнівного впливу ультрафіолетових променів, а також занадто високих або дуже низьких температур.

Завдяки захисному покриттю покрівля з металочерепиці має вельми довгий термін експлуатації - до 30 років; проводячи розрахунок металочерепиці для вашої покрівлі, знайте, що ви робите це не тільки для себе, але і для ваших дітей. Таким чином, придбана в компанії «ВНК» недорого (навіть дешево) металочерепиця - це більш ніж вигідне вкладення фінансів, що з надлишком себе окупає.

Виробники металу обробляють свою продукцію особливим антикорозійним складом. Потім йде шар поліестеру або іншого полімеру. Для додаткового захисту використовується і спеціальний лак. Мабуть, без перебільшення можна сказати, що фірма ВНК  - це найкраща металочерепиця в Києві.

Ми пропонуємо вам товар, що володіє всіма перевагами, якими може володіти покрівельна металочерепиця: легкість, довговічність, екологічність і простота монтажу. Всі ці якості - гарантія того, що у вашого будинку буде красивий і довговічний дах: металочерепиця буде радувати вас довгі десятиліття.

Чи не правда, вагомий аргумент для тих, хто ще сумнівається, чи варто йому купити металочерепицю і де саме її придбати? Якщо ви все ще вагаєтесь, відшукуючи компанію, в асортименті якої - найкраща металочерепиця, прайс компанії «ВНК» вирішить ваші сумніви. Якщо для прийняття рішення вам потрібно не «сім раз почути, а один раз побачити» (тобто, необхідні знімки, на яких представлена ​​металочерепиця) - пропонованої нами.

До речі, так детально нашою компанією представлена ​​не тільки металочерепиця. Матеріали самих різних видів (бітумна черепиця і інші), необхідні при будівництві, ви можете оцінити в наших фотокаталогах і прайс-листах. Вище вже згадувалося, що монтаж металочерепиці нескладний. Більш того, необхідно підкреслити, що фірма «ВНК» може допомогти вам впоратися з цією «проблемою» (наша пропозиція - металочерепиця з доставкою і установкою).

До речі, один з «козирів», якими володіє металочерепиця - кріплення, а саме: простота цього кріплення. Для тих, хто бажає дізнатися, як монтується металочерепиця, інструкція коротко формулюється так: металочерепиця (металева покрівля) кріпиться на обрешітці за допомогою кріпильних гвинтів-саморізів, капелюшки яких забезпечені герметизирующими прокладками.

Для здійснення такого монтажу не потрібно практично ніякого так званого важкого устаткування. І візуальний ефект, який досягається в цьому процесі, справляє враження природності, плавності. Крім того, сьогодні до ваших послуг - широкий вибір різного роду додаткових матеріалів. Це, наприклад, безліч видів планок: торцеві, для внутрішніх швів, коньковие, карнизні і так далі. Як і інші будівельні матеріали, метало черепиця - поряд з величезними перевагами - має і невеликі недоліки.

А саме: дах, покритий нею, може видавати шум під час сильних поривів вітру або злив. Однак за допомогою грамотного монтажу та вмілої обробки металочерепиця позбавляється цього недоліку і не завдасть вам ніяких турбот.