Статті

15.01.2018

На відміну від шиферу, металочерепиці, та інших матеріалів, монтаж м'якої бітумної покрівлі вважається простим, зручним і дешевим, при цьому вона майже не поступається за своїми властивостями і міцності іншим матеріалам

23.02.2016

Профнастил який має полімерне покриття стає більш стійким до зовнішніх чинників і впливів. Полімерне покриття на профнастилі дозволяє використовувати безмежну кількість кольорів і відтінків.

25.11.2015

Металочерепиця - один з найпопулярніших сьогодні покрівельних матеріалів. Зовні майже нічим невідмітна від керамічного побратима, в експлуатації вона менш примхлива і не приносить власнику особливого клопоту.

23.10.2014

Найважливіше в будівництві будинку або будь-якого споруди - наявність гарного міцного даху. Дах грає дуже важливу роль в будівництві будинку. Він є свого роду щитом, який захищає сам корпус будинку від різних атмосферних атак, наприклад, снігу, дощу, граду. Збереження і благополуччя вашого будинку безпосередньо залежить від верхнього шару даху - покрівлі.

16.10.2014

Від правильності вибору будівельних матеріалів для майбутнього паркану безпосередньо залежить стійкість, довговічність і надійність даної конструкції. Листи мають різну товщину і металевий прокат: вони можуть бути або оцинкованими односторонніми, або двосторонніми з полімерним покриттям.

28.09.2014

Заміна покрівельного покриття, виконана бригадою фахівців, це прекрасна альтернатива поновлення. На жаль, не завжди достатньо коштів, адже навіть цей захід стоїть чималі гроші, до того крім матеріалу необхідно оплатити роботу. Однак від руйнувань і проблем, пов'язаних з покриттям можна позбутися і за менші витрати, дотримуючись розумної економії та простого ремонту можна порівняно швидко відновити дах.

22.09.2014

Особливу популярність даний матеріал отримав в останні кілька десятиліть. Викликано це, ймовірно, тим, що металочерепиця найбільш точно відповідає вимогам сучасного світу: практичність, швидкість, вигідне співвідношення ціни та якості, а також, естетичність.

20.09.2014

Найбільш часто для підшивки карнизного звису, обробки покрівлі, виступів дахів використовується вініловий софіт. Цей довговічний матеріал не є особливо дорогим. Софіт служить захистом від атмосферних опадів, а також несприятливих температурних змін, зовнішнього середовища.

18.09.2014

Разом з металочерепицею профнастил є дуже використовуваним матеріалом для виготовлення покрівель. При монтажі цього матеріалу особливих складнощів немає. Але деякі моменти все-таки слід враховувати ...

18.09.2014

Оскільки металочерепиця завоювала свою популярність не так вже й давно, багатьох досі цікавить питання: шумить цей матеріал чи ні? У деяких випадках не шумить, а в деяких - так. Чим же це пояснюється?