Косметичний ремонт даху

Заміна покрівельного покриття, виконана бригадою фахівців, це прекрасна альтернатива оновлення. На жаль, не завжди достатньо коштів, адже навіть цей захід стоїть чималі гроші, до того крім матеріалу необхідно оплатити роботу. Однак від руйнувань і проблем, пов'язаних з покриттям можна позбутися і за менші витрати, дотримуючись розумної економії та простого ремонту можна порівняно швидко відновити дах.

Якщо немає достатньо грошей, а дахове покриття вимагає термінової заміни, можна скористатися бюджетним варіантом і використовувати руберойд. Звичайно, такий матеріал не є занадто ефективним, але зате вирізняється дешевою вартістю. Як правило, руберойд рекомендується укладати в декілька шарів. Крім цього, перед повторним укладанням матеріалу можна перевірити стан кроквяної системи і при виявленні криволінійних або деформаційних ділянок їх можна виправити. В подальшому на ідеально покладений руберойд можна постелити бітумну черепицю.

У разі якщо дах спочатку був покритий бітумною черепицею, то будь-які проблеми вирішуються з легкістю. Наприклад, якщо деякі листи втратили герметичність і відійшли від основи, то можна їх підклеїти за допомогою бітумного клею. При численних пошкодженнях покрівельного матеріалу можна придбати бітумну черепицю і поверх старого покриття її укласти. Для усунення невеликих деформаційних щілин, які можуть з часом з'явитися на металевому покритті, слід використовувати алюмінієві або бітумні стрічки.

При деформації одного листа металочерепиці доведеться міняти кілька панелей, оскільки один замінити дуже складно. Як правило, покриття укладається безпосередньо на несучу конструкцію з обрешітки. У разі якщо металочерепиця під дією ультрафіолету згодом вигорить, то покриття можна пофарбувати, використовуючи спеціальну фарбу прямого призначення.

Основні причини, які можуть прискорити ремонт даху:

  • Причиною демонтажу даху може бути використання неякісних і дешевих матеріалів, які мають невисокі показники міцності та інші не менш важливі технічні параметри. Ефективніше один раз серйозно витратитися, ніж постійно ремонтувати дах від деформацій, протікання та інших проблем з якими може зіткнутися занадто економний господар.
  • Помилки, які можуть бути допущені при ремонті, в основному пов'язані зі стрімкими спробами заощадити і спростити процес робіт. Якщо спочатку звертатися за допомогою до фахівців, то в цьому випадку слід розуміти, що професіонали не працюють за невеликі гроші.
  • Також варто правильно вибирати покрівельний матеріал, враховуючи, перш за все не естетичні показники і вартість покриття, а можливості кроквяної системи. Оскільки надмірне навантаження може призвести до прогинання та остаточного руйнування кроквяної конструкції.