Різноманіття матеріалів для покрівлі

На сьогоднішній день різноманітні матеріали для покрівлі не тільки дають можливість вирішення технічних питань, що виникають в процесі створення покрівельного покриття, але й допомагають вибрати найкращий варіант дизайну майбутньої споруди.

Металочерепиця займає практично перше місце серед величезного розмаїття матеріалів для будівництва даху. Має безліч переваг, які заперечити просто неможливо: стійкість до примх погоди, не піддається корозії та практично не горить.

Установка металочерепиці виконується при будь-яких погодних умовах, а по міцності та довговічності вона займає стійку позицію серед найкращих покриттів. Зовнішній вигляд черепиці має величезний плюс в порівнянні з іншими видами матеріалів. У наш час можна підібрати практично будь-яке колірне рішення для покрівлі, навіть популярний ультрамарин.

Металочерепиця укладається практично на будь-яку основу. При цьому матеріал, яким раніше був вкритий дах, знімати зовсім не рекомендується, оскільки додатковий шар буде служити захистом від вологи. Щоб максимально знизити ризик промерзання покрівлі та збереження тепла в зимовий період, слід вибирати найбільш якісний матеріал. При дотриманні всіх основних правил установки металочерепиці можна забезпечити практично абсолютну тишу навіть при сильних поривах вітру. Прийнявши рішення придбати металочерепицю, варто враховувати кілька тонких моментів для того, щоб зробити правильний вибір. Важливе значення мають технічні характеристики, зазначені в маркуванні виробу.

  • Якість експлуатації безпосередньо залежить від товщини листа. Оптимальним значенням є товщина від 0,4 до 0,55 мм. При даній товщині лист буде набагато краще профілювати, а сама черепиця не буде деформуватися.
  • На термін служби металочерепиці впливає шар і його товщина. Для того щоб Ваш дах прослужив не менш 10-20 років, вибираються листи, що мають показник приблизно 140-220 г / м2, а якщо оцинковка становитиме 275 г / м2, то термін корисного використання значно збільшиться.
  • Звичайно ж, при виборі виробника варто звернути увагу на найбільш відомих, втім, як і при виборі будь-якого іншого товару. Природно, ціна такого листа буде на порядок вище, але й впевненість в якості матеріалу буде високою, оскільки брендові виробники не звикли економити ні на обладнанні для виробництва, ні на самому матеріалі.
  • Важливе значення відіграє місце покупки металочерепиці. У точці продажу зобов'язаний бути хороший вибір товару, повинна надаватися професійна консультація. Рівень сервісу повинен знаходитися на досить високому рівні. Попередньо потрібно розрахувати кількість необхідного матеріалу для роботи. Таким чином, при дотриманні перерахованих вище правил можна бути впевненим в надійності та тривалому терміні служби даху.