Чому обирають металочерепицю?

Як зробити так, щоб сталевий лист став користуватися дуже великим попитом на будівельному ринку? Для цього його необхідно покрити цинком, після цього нанести ще шар полімеру, за допомогою спеціального обладнання надати йому хвилеподібну форму, після чого такий оброблений лист можна спокійно виставляти на продаж. Тому що такий товар дуже широко використовуються в якості покрівельного матеріалу. Маючи невелику кількість недоліків, металочерепиця володіє великим набором позитивних якостей, які в підсумку виводять його на лідируючі позиції з продажу серед усіх видів покрівельного матеріалу.


Але чому величезна армія покупців вибирає саме металочерепицю? Справа в тому, що вона екологічно чиста, такий матеріал точно не зашкодить здоров'ю людям, проживають в цьому будинку. Вона спокійно переносить великі перепади температур, має високу міцність. Листи металочерепиці мають невелику вагу, що створює хороші умови при перевезенні і монтажі даного покрівельного покриття. Не останню роль відіграє великий вибір кольорів. До недоліків можна віднести два основних моменти: великий об'єм відходів при монтажі, але цей недолік можна знизити за рахунок комп'ютерних розрахунків даху продавцем покрівельного матеріалу. А ще одна негативна якість полягає в повній відсутності шумоізоляції, що створює деякі незручності під час випадання опадів, створюється своєрідний шум.

При здійсненні покупки листів металочерепиці варто врахувати кілька нюансів. Необхідно проконтролювати якість цинкового покриття. Якщо є бажання заощадити, то можна придбати металочерепицю китайського виробництва, де на 1 метр квадратний покрівельного матеріалу доводиться 80-120 грамів цинку, а ось виробники металочерепиці Німеччина, намагаються цю позначку доводити до 275 грамів, що є самим ідеальним варіантом. При вирішенні цієї дилеми варто враховувати те, що цинковий шар охороняє сталевий лист від корозії, чим менше витрата цинку, тим більша ймовірність того, що металочерепиця почне швидше покриватися корозією. Також варто врахувати ступінь полімерного покриття. Найпопулярнішим є поліестер, тому що він найбільш економічний. Він захищає сталевий лист від ультрафіолетового випромінювання, хімічних впливів опадів, температурних коливань, але схильний до механічних пошкоджень. Інші види полімерного покриття володіють більш високими якостями, але ціна у них значно вище.

При покупці металочерепиці необхідно звернути увагу на його товщину, тому що часто не надто порядні продавці люблять продати лист товщиною 0,4 мм за ціною 0,45 мм або зовсім 0,5 мм. Багато, економлячи кошти, купують лист металочерепиці товщиною 0,4 мм. У чому його відмінність від листа 0,5 мм? А різниця дорівнює 20% - це досить вагома відмінність, при цьому різниця в захисних показниках дорівнює приблизно 50%. Кожен вибирає сам, що йому необхідно: заощадити трохи при покупці або збільшити термін служби покрівельного покриття в 1,5 рази. А китайські виробники роблять металочерепицю мінімальною товщиною в 0, 38 мм. Щоб уникнути різних непорозумінь, краще при покупці запросити паспорт на покрівельний матеріал, що купується, який повинен бути у продавця на кожну партію такого товару.

У чому ще різниця між китайськими виробниками і вітчизняними (зарубіжними)? Китайський виробник «любить» використовувати обладнання, яке пройшло всі розумні терміни використання, що веде до того, що при монтажі даху виникають зазори між листами, а це веде до протікання і псування всього даху. Вітчизняні та зарубіжні виробники такого собі не дозволяють, що повністю ліквідує такий недолік.

При виборі металочерепиці кожен керується своїми принципами: хтось вибирає якість, а хтось намагається заощадити свої фінанси, що відразу ж веде до зменшення цієї якості.