Пара слів про універсальну металочерепицю

Металочерепиця, як матеріал, який використовується в більш ніж 70% випадків при монтажі дахів, є досить різноманітним у властивих і колірних рішеннях матеріалом. Ми не будемо вдаватися в подробиці створення такого виду черепиці, але розповімо Вам про властивості та плюси металочерепиці, які, можливо, зіграють для Вас вирішальну роль у виборі покрівлі.

Вся металочерепиця виготовляється з оцинкованої сталі товщиною не більше 0.5 мм, і відрізняються ті чи інші види листів лише формою і кольором. Тому не робіть помилки, якщо продавець почне вам говорити про якісь неіснуючі достоїнства певного виробника. Отже, на всі підтипи такої черепиці накладаються одні й ті ж переваги.

Переваги металочерепиці

  • Неймовірна стійкість до зовнішніх подразників. Сама по собі оцинкована сталь здатна захистити будинок лише від води та граду, але полімерне покриття, що знаходиться над сталевим шаром, захищає дах від УФ-випромінювання і «особливих» чинників, здатних руйнувати дах протягом довгого часу. Наприклад, солоне повітря.
  • Водотривкі характеристики, які не притаманні іншим видам покрівлі. Справа в тому, що інші види покрівельних матеріалів, будь то керамічна черепиця або ондулін, руйнуються під впливом замерзлої води. Це робить небажаним використання їх на дахах з низьким ухилом. Металочерепиця цих проблем не знає і може використовуватися на дахах з ухилом до 12 градусів.
  • Низька вартість матеріалу. Так, вона дорожче шиферу і ондуліна - свого основного конкурента. Але багато хто не враховують головного: шифер і ондулін менш довговічний, і з часом витрати на його оновлення на порядок перевищать початкову вартість. Так то.
  • Легкість і відносна простота монтажу. Ось такі плюси є у металочерепиці. Особисто моя думка: Я протягом довгого періоду часу міг спостерігати за тим, як покладені одночасно ондулін та металочерепиця витримували нападки природи. І поки ондулін протікає, металочерепиця тримається без проблем.